Ślusarka okrętowa i remonty jachtów

Profesjonalne wyposażenie statków i jachtów to nie tylko gotowe akcesoria lub oprzyrządowanie, ale często również dodatkowe elementy, które nie są możliwe do kupienia w postaci gotowego wyrobu. Jeśli kadłub ulegnie uszkodzeniu w trakcie długiego rejsu lub konieczna jest wymiana wyeksploatowanej części – z pomocą przychodzi ślusarka okrętowa i nasze usługi remontu jachtów. Yacht Constructions oferuje zarówno remonty jachtów na miejscu w Gdańsku, jak i mobilny serwis jachtowy.

Produkujemy unikalne detale okrętowe i wyposażenie statków

Profesjonalne wyposażenie statków to tysiące elementów, od wielkogabarytowych części konstrukcji, po drobne detale, często o unikalnym kształcie lub rozmiarach. Do takich zaliczają się między innymi włazy okrętowe, parametrami dopasowane do specyficznych, dedykowanych konkretnym zastosowaniom przejść.

Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu najwyższej jakości włazów, pokryw, drabin, fundamentów montażowych pod urządzenia czy szpilek montażowych ze stali czarnej, stali nierdzewnej oraz aluminium. Wszystkie produkty z naszej oferty powstają na indywidualne zamówienie klientów i są precyzyjne dostosowane do potrzeb konkretnej jednostki pływającej. Stosujemy sprawdzone techniki i najwyższej jakości materiały, dzięki czemu wykonane przez nas elementy konstrukcyjne są trwałe i niezawodne.

Jesteśmy specjalistami w obróbce stali nierdzewnej, aluminium i pracach spawalniczych – zaufaj naszemu doświadczeniu!