Osprzęt jachtowy – Gdańsk

Żeglowanie bywa prawdziwą pasją i potrafi dostarczać niezwykłych wrażeń pod warunkiem, że odbywa się dobrze wyposażonym jachtem. Od znajdującego się na nim oprzętu oraz drobnych akcesoriów zależy nie tylko dobre samopoczucie żeglarza, ale przede wszystkim – jego bezpieczeństwo, a nawet życie. W walce z żywiołem i w poszukiwaniu morskich przygód istotną rolę odgrywają najdrobniejsze detale, które gwarantują solidność przymocowania lin czy perfekcyjne nawigowanie.

Osprzęt jachtowy to szeroka gama produktów, wśród których znajdują się bloczki, wózki i knagi, kabestany, rolfoki, uchwyty pokładowe i dziesiątki innych elementów. Zaliczają się też do nich owiewki jachtowe, wykonane z wytrzymałych odmian tworzyw sztucznych. Stanowią one podstawowe i zarazem niezbędne wyposażenie każdego jachtu.

Oferujemy najwyższej jakości produkty

Możemy pochwalić się współpracą przy budowie wielu jednostek m.in. LUNAR, AXIOM, GENTELMAN, MALCOLM MILLER czy też LE QUY DON wykonany dla Armii Wietnamskiej przez Maine Project Ltd. Kilkuletnia współpraca potwierdza wysoką jakość oferowanych produktów.

Jedną z cech, jaką powinien wyróżniać się takielunek jachtowy, jest solidność wykonania oraz jego przydatność w trudnych warunkach rejsów. W czasie morskich podróży żaden detal nie może zawieść. Dlatego do produkcji wykorzystujemy jedynie trwałe, sprawdzone materiały, które doskonale znoszą wilgoć, zmiany temperatur i zasolenie. Wyróżnia je odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu służą przez wiele lat, gwarantując bezpieczne wyprawy.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą ślusarki okrętowej.