Obróbka skrawaniem i usługi spawalnicze – Gdańsk

Metale są podstawowym materiałem, który jest wykorzystywany do produkcji części wyposażenia statków i jachtów. Wytwarzanie takich elementów wymaga specjalistycznej wiedzy oraz parku maszynowego, który jest przystosowany do obróbki i łączenia części konstrukcji. Takie wyposażenie znajduje się w naszym parku maszynowym, dzięki czemu możemy zaoferować klientom szeroki zakres prac w zakresie przetwarzania, kształtowania, cięcia i łączenia metali.

Spawanie rur i mobilne roztaczanie otworów – szeroki zakres usług

Systematyczne rozwijanie działalności naszej firmy pozwala nam na zaoferowanie klientom coraz bogatszego zakresu usług. Naszą specjalnością jest zarówno obróbka skrawaniem metali, jak i spawanie rur, spawanie stali nierdzewnej oraz inne usługi spawalnicze. Na zamówienie wykonujemy także profilowanie rur za pomocą specjalistycznych giętarek.

Oferujemy usługi związane z polerowaniem, toczeniem, gwintowaniem, frezowaniem, wierceniem, przycinaniem, a także spawanie stali kwasoodpornej oraz stali czarnej. Wykwalifikowany i doświadczony personel zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów. Spawanie konstrukcji stalowych oraz profesjonalną obróbkę metali wykonujemy także w szerszym zakresie, realizując zamówienia na produkty spoza asortymentu stoczniowo-jachtowego. W poniższej galerii przedstawione zostały nasze przykładowe wyroby i usługi.

Możliwości obróbki stali nierdzewnej i rur ze stali nierdzewnej