Fachowa obróbka metali – o firmie Yacht Constructions

Firma Yacht Constructions to nowoczesne przedsiębiorstwo, którego podstawowym założeniem jest świadczenie jak najwyższej jakości usług na rzecz klienta i dbanie o jego satysfakcję. W trosce o osiągnięcie tych celów systematycznie rozwijamy naszą działalność, wprowadzając do oferty kolejne propozycje, jak szeroko rozumiana obróbka metali czy kompleksowe remonty jachtów. Rozbudowujemy też park maszynowy, dzięki czemu możemy realizować zaawansowane technicznie, bardzo skomplikowane i nietypowe zlecenia.

Współpracujemy z renomowanymi stoczniami

Firma od powstania prowadzi działalność związaną z obróbką stali nierdzewnej i aluminium. Bogate doświadczenie i stały zespół sprawiają, że znakomicie rozwiązujemy problemy współczesnej techniki jachtowej.

Dzięki wysokiej jakości oferowanych usług i towarów udało nam się nawiązać współpracę z bardzo wymagającym przemysłem stoczniowym.

W chwili obecnej, ze względu na szybki rozwój firmy, świadczymy usługi kompleksowego wykonania, obrobienia oraz montażu u klienta dowolnych elementów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej oraz aluminium.

Produkcja elementów konstrukcyjnych jachtów i statków to wiodąca działalność naszej firmy, ale oferujemy też inne usługi, które obejmują m.in. obróbkę skrawaniem, spawanie rur oraz konstrukcji stalowych. Jesteśmy ponadto producentem balustrad balkonowych i daszków podwieszanych.